Strona główna > Hotelowe wskazówki > Wyprzedaże, promocje, hotelowe last minute - gdzie znaleźć takie oferty

Serwisy, o których będzie mowa opierają się głównie na różnego rodzaju promocjach i dodatkowych niespodziankach.

Gdy wyjazd jest już zaplanowany i ma się wybrany termin to raczej z ich oferty nie da się skorzystać. Ale, gdy chce się zorganizować wyjazd spontaniczny, albo już się jest w danym miejscu i szuka się szybkiego noclegu to będzie to dobra propozycja.

- HRS DEALS - to coś podobnego do groupona, ale funkcjonuje jedynie z ofertami noclegowymi w miastach, które są turystycznie atrakcyjne. Często zmieniają się oferty.

- HOTELTONIGHT.COM - to serwis, który pozwala na rezerwację miejsca w hotelu last-minute dokładnie w dniu przyjazdu. Działa również w ramach aplikacji na urządzenia mobilne.

- SUPRICE-HOTEL.COM - rezerwacja - niespodzianka czyli blind booking. W ten sposób niektóre lepsze hotele starają się wyprzedawać swoje ostatnie miejsca. Jest to ciekawa opcja, ponieważ dostaniemy jedynie opinie i ceny, ale dane hotelu dopiero, gdy dokonamy rezerwacji. Może się bowiem okazać, że będzie ciekawa niespodzianka, ponieważ uda się zarejestrować tani hotel w centrum miasta w dobrym statusie za niską cenę.

- ROOMTRAVELER.COM - to serwis, gdzie możliwe jest dokonywanie sprzedaży rezerwacji miedzy osobami. Można kupić od kogoś rezerwację z konkretnym terminem, do którego trzeba się jakość dostosować, ale w zamian za to otrzymujemy znacząco niższą cenę co powinno nas zadowolić. Korzystają z tego osoby, które zarezerwowały hotel, ale jednak nie mogą jechać i w związku z tym decydują się na to, by nie przetracić wszystkich pieniędzy ale sprzedają taką rezerwację nieco taniej, ale mają w ten sposób możliwość odzyskania części inwestowanych środków. Jest to na pewno korzystne dla nich, ale i dla tych, którzy rezerwację odkupią.