Strona główna > Hotelowe wskazówki > Usługi w hotelach

Usługi w hotelach

Każdy hotel stara się walczyć o jak największe grono gości, dlatego nie powinniśmy się dziwić, że usług jakie są nam w hotelach proponowane jest coraz więcej. Wszystko po to, by zadowolenie gości było jak największe. Każdy hotel stara się proponować różne udogodnienia. Można korzystać z oferty prania, prasowania, przechowania bagażu, dostępu do sejfu, przejazdu z lotniska, parkingu.

Barek w pokoju hotelowym

Na gości czeka w pokoju barek, trzeba jednak pamiętać, że korzystanie z niego jest dodatkowo płatne. Przy wyjeździe z hotelu będzie trzeba się z tego rozliczyć. Cennik takiego barku powinien znajdować się obok.

Kawa, herbata

Goście w pokoju hotelowym mogą liczyć na kawę i herbatę bez ograniczeń i bez dodatkowych opłat co wydaje się, że jest komfortowym rozwiązaniem. Zazwyczaj odbywa się to na zasadzie samoobsługi, ponieważ dostępne są ekspresy i zestawy z kawami i herbatami dla gości.

Udogodnienia w hotelu

W hotelu poza pokojami również pojawia się coraz więcej wygód. Goście mogą liczyć na różne komfortowe propozycje jak dostęp do masaży, propozycje SPA czy możliwość wybiegania się na korcie tenisowym.

Internet

Dostęp do internetu obecnie jest elementem obowiązkowym. Hotel mają dla nas dostęp do szerokopasmowego internetu. Jednak najwygodniejszą i najlepszą opcją będzie jak się zdaje dostęp do sieci przez Wi-Fi. Bezprzewodowe połączenie co do zasady jest najwygodniejsze i sprawdza się rzeczywiście najlepiej.

Wyżywienie

Al

Pakiet z wyżywieniem, przekąskami, napojami. Goście mają również dostęp do niektórych alkoholi jakie są tam proponowane.

UAl

Pakiet, w którym dostajemy luksusowe alkohole, przygotowywane są również usługi, które jako całość mają gościom umilać pobyt. Między innymi jakieś masaże, dostęp do spa i inne wygody.

OV

W ramach tej oferty mamy pakiet bezwyżywienia, opcję dla osób, które czas spędzają poza hotelem i poza hotelem jedzą posiłki.

BB

Pakiet ze śniadaniem dla gości

HB

Oprócz śniadania dla gości jest również obiadokolacja

FB

Goscie, którzy wychodzą z hotelu maksymalnie na kilka godzin mogą wybrać ten pakiet, w którym dostawać będą śniadanie, obiad i kolację.

SC

Kolejny pakiet całkowicie bez wyżywienia, w tym przypadku jednak hotel przygotowuje aneks kuchenny bądź też kuchnię i goście sami mogą posiłki przygotowywać.

PP

Pakiet, w ramach którego jedzenie realizowane jest pod kątem planów wycieczkowych konkretnej grupy turystycznej.

ZPR

Oferta, gdzie goście liczyć mogą na pakiet żywieniowy w określonej formie przygotowanej przez hotel pod kątem organizowanej imprezy.